Site logo

Nieuwe verplichting: 'Flexi at work'

Als u een flexi-jobber in dienst hebt, dan bent u vanaf 1 januari 2025 verplicht om een flexi-gegevensoverdracht te doen via de onlinedienst ‘Flexi at work’. U draagt op die manier de loongegevens van uw flexi-jobbers over naar de flexi-loonteller op mycareer.be Nieuw venster.

Opgelet! Die overdacht vervangt niet de driemaandelijkse DmfA (multifucntionele aangifte) voor uw werknemers.

U hebt de keuze tussen twee tools om die verplichte flexi-gegevensoverdracht te doen:

  1. de onlinedienst Flexi at work, als u maar enkele flexi-loongegevens hoeft over te dragen. Via deze link meer info en uren doorgen.
  2. de batchaangifte, als u een grote onderneming hebt met een groot aantal flexi-jobber

Kost het inschrijven en de administratie van jouw flexi-jobbers jou teveel tijd en energie? Kies dan voor de totaaloplossing van My Flexi-Job. Daarmee bespaar je tijd én geld en verzeker je jezelf van de betrouwbare en ervaren flexi-jobbers. 

Bekijk hier de totaaloplossing van My Flexi-Job

Meld aan (Werkgever)

Registreer

Forgot Password

Winkelmand

Your cart is currently empty.

cropped-My-Flexi-Job-logo-1-1.png

Welkom bij My Flexi-Job, de grootste flexi-job website in Vlaanderen, klik op de button hieronder om verder te gaan